O NAS

Szanowni Państwo,

LikeLease Polska tworzą osoby które od kilkunastu lat były związane z rynkiem Leasingu w Polsce. Kiedy rynek wieścił, koniec branży leasingowej przynajmniej w zakresie finansowania pojazdów, na rzecz najmu i carsharing, dla osób związanych z “tradycyjnym leasingiem” brzmiało to jak FakeNews, szczególnie kiedy większość firm związanych z najmem finansowało się, albo za pośrednictwem kapitału leasingowego, lub tego samego bankowego z którego korzystały firmy leasingowe.

Leasing to najczystsza i najprostsza usługa finansowa – Najem natomiast to usługa, która posiada pewne ograniczenia, oraz dodatkowe koszty ubrane w pozorne korzyści. Dlaczego pozorne ?

1)Pakiet Serwisowy – kiedy masz nowe auto na gwarancji jest to koszt usługi z której nie skorzystasz. Obecnie marki dają nawet 7 lat gwarancji. Co zatem daje ci Pakiet serwisowy, który opłacasz co miesiąc w racie Najmu. W leasingu LikeLease nie obciążamy cię takim Kosztem.
2)Limit Kilometrów –to nie tylko zagrożenie, związane ze znacznym podniesieniem kosztu finansowania (kiedy przekroczysz limit), ale dodatkowo ograniczenie w swobodzie użytkowania pojazdu które odstrasza wielu klientów.
3)Usługa Zarządzania Flotą czy usługa Concierge- kiedy masz jedno auto, nie jest ci potrzebne aby ktoś przypominał ci o przeglądach ?! to kosztuje nawet ponad 1000 zł rocznie i kilka tysięcy w skali całej umowy.

Jednym z mitów dotyczących NAJMU  jest  informacja, że w najmie nie muszę wykupić pojazdu – jeżeli w umowie masz wpisaną wartość wykupu to prawdopodobnie w sytuacji kiedy twoje auto miało np. kolizję lub jest w złym stanie technicznym będziesz musiał je wykupić. Warto w takiej sytuacji zadbać o to, aby wartość wykupu była dla ciebie bezpieczna – aby stanowiła minimalnie wartość rynkową pojazdu. Jaki biznes  ma firma która obiecuje ci wykup samochodu po okresie najmu, gdy jego wartość rynkowa jest znacznie niższa od wartości z umowy ? Nie generalizujemy tutaj jednak ponieważ każdy powinien dokładnie przeczytać umowę.

DLACZEGO w LikeLease jest tak zaskakująco niska RATA ?

Udało się ją uzyskać dzięki nowemu podejściu do konstrukcji umowy Leasingu.  W naszej umowie Klient finansuje wyłącznie spadek wartości pojazdu, bez ograniczania możliwości swobodnego używania pojazdu poprzez wprowadzanie limitu kilometrów. W LikeLease nasi klienci używają samochodu w taki sposób jaki chcą…

HARMONOGRAM SPŁATY spadku wartości pojazdu.

2 ROK Umowy spłata 20% kapitału 

3 Rok Umowy spłata kolejnych 15% czyli łącznie 35% kapitału.

4 Rok Umowy spłata kolejnych 15% czyli łącznie 50% kapitału.

Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat. Rezygnujemy również z opłat takich jak Pakiet Serwisowy, Zarządzanie Flotą itp. uznając, że te usługi są w standardzie kiedy kupujesz nowe auto, lub gdy jesteś klientem posiadającym małą flotę, możesz ich nie potrzebować. 

Kapitał w naszym produkcie dostarczany jest z rynku leasingowego i bankowego, dzięki czemu umowę gwarantują najwięksi partnerzy leasingowi i bankowi. Nie ma ryzyka że ktoś zacznie stosować zmiany w umowie  – umowa musi być bezpieczna.

Sprawdź naszą ofertę i zobacz jak unikalna jest konstrukcja naszej propozycji bez zbędnych kosztów.

ZARZĄD - LikeLease Polska