Spłacaj tylko spadek wartości pojazdu

BEZ LIMITU KILOMETRÓW

NISKA RATA LEASINGU
przez cały okres umowy.

Wyjątkowa oferta dzięki, której spłacasz jedną niską ratę przez okres 2/3/4 lub 5 lat, która pokrywa spadek wartości pojazdu.

Samochody osobowe

Dostawcze do 3,5T

Pakiet ubezpieczeń

Sprawdź >>

Opieka konsultanta

Kontakt >>

Jak działamy ?

LikeLease to niska rata i szybki – przejrzysty proces. Decyzję na finansowanie otrzymasz nawet tego samego dnia – umowę podpiszesz tak jak chcesz zdalnie (rozmowa wideo), lub osobiście z naszym przedstawicielem. My zajmiemy się rejestracją i ubezpieczeniem twojego auta ! Sprawdź ratę w naszym kalkulatorze i złóż wniosek leasingowy. 

Czym jest Likelease ?

LikeLease to oferta leasingu na jasnych i przejrzystych zasadach. Płacisz niską ratę leasingu, która finansuje spadek wartości twojego samochodu – dzięki czemu masz niskie miesięczne
raty, a samochód zachowuje wartość rynkową, co pozwala zakończyć umowe leasingu po 2, 3, 4 a nawet 5 latach – bez dodatkowych warunków !!!

Warunki finansowania i decyzji leasingowej

  • od 3 m-ca prowadzonej działalności od (1% wpłaty własnej)
  • od pierwszego dnia prowadzonej działalności (10% wpłaty własnej)
  • jedna rata przez okres 2/3/4/ lub 5 lat – samochody nowe i używane do 4 lat
  • samochody osobowe, oraz dostawcze do 3,5T
  • do decyzji wystarczy oświadczenie o twoim przychodzie*
  • finansowanie dla jednoosobowych działalności i spółek prawa handlowego
  • finansowanie dla jednoosobowych działalności i spółek prawa handlowego
  • umowę możesz zakończyć po 2 roku spłaty umowy*

JAK TO DZIAŁA ?

Umowa leasingu z niską ratą i bez limitu kilometrów, którą możesz skończyć po 24 – 36 – 48 mcach

To ty decydujesz jak długo spłącasz samochód.

Kiedy zdecydujesz o zakończeniu umowy po 24/36/48/60 m-cach możesz wykupić przedmiot, zrobić cesję na osobę

trzecią lub wskazać inną firmę która wykupi twój samochód.

Wstępna decyzja leasingowa ONLINE

Odpowiedź na kilka pytań w naszym formularzu, a uzyskasz informację na temat możliwości finansowania twojego samochodu w LikeLease.

90 sekund

WYBRANE OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Szukałam oferty z niską ratą. Ofertę LikeLease otrzymałam przez przypadek od brokera leasingowego. Proces był szybki, jestem bardzo zadowolona z obsługi.
Joanna
Leasing TOYOTA
Mamy w Likelease 4 samochody. Wybraliśmy tą firmę ponieważ wysokość raty jest dla nas kluczowa, a brak limitu kilometrów wyróżnia ofertę na tle najmu długoterminowego.
Mikołaj
Leasing SKODA
Czasy są niepewne i obniżenie miesięcznych zobowiązań była dla nasz kluczowa - czyli rata miesięczna. Oferta Likelease była prosta i czytelna - jesteśmy zadowoleni i polecamy.
Karolina
Leasing BMW X3
Uproszczona procedura bez wyników finansowych. Prosta i czytelna umowa leasingu. Przy opcji leasingu na 3 czy nawet 4 lata nie znalazłem niższej raty leasingu na rynku.
Dawid
Leasing BMW 320xD

PAKIET DODATKOWYCH PRODUKTÓW I USŁUG

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAW

Pojazd również używany jest chroniony od skutków awarii mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych, uniemożliwiających jego bezpieczną eksploatację. Spokój również po upływie gwarancji producenta – co ty na to ? 

UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE

Bardzo atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe OC/AC w wiodących firmach ubezpieczeniowych. Dodatkowo każde ubezpieczenie, również to które znajdziesz sobie sam, rozłożymy na 12 równych rat !

UBEZPIECZENIE GAP

Twój samochód zachowa wartość z Faktury zakupy przez 5 lat. W przypadku szkody całkowitej i kradzieży otrzymasz kwotę jaka jest na fakturze zakupu, a nie tą którą wypłaci twój ubezpieczyciel Autocasco.